Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2017    |   

Aktualności

Proponowane kursy

operator_koparko_ladowarki

kasjer walutowo złotowy

agent celny

profesjonalna sekretarka

kasy fiskalne

obsługa komputera

księgowość od A do Z

Odwiedziny:

Odsłon : 391284

www.epodlasie.com.pl

promocja

Podlaskie Centrum Kształcenia istnieje na rynku instytucji szkoleniowych od września 2002.  Założycielem firmy jest inż. Helena Starosta - wieloletni współpracownik Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Białymstoku, pełniąca funkcję dyrektora placówki. W styczniu 2005 nastąpiła zmiana personalna w postaci właściciela. Został nim mgr Adam Starosta, jednakże profil i charakter placówki nie został zmieniony. Podlaskie Centrum Kształcenia prowadzi działalność szkoleniową dla osób pragnących stać się konkurencyjnymi zarówno na krajowym jak i międzynarodowym rynku pracy poprzez dążenie do stałego podnoszenia posiadanych kwalifikacji.

Podlaskie Centrum Kształcenia posiada Akredytację nadaną przez Podlaskiego Kuratora Oświaty

 

Akredytacja stanowi potwierdzenie, że placówka spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości w procesie kształcenia. Podlaskie Centrum Kształcenia zostało wpisane do ewidencji placówek oświaty pozaszkolnej. Posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych.

Dlaczego my?

Postawiliśmy na nauczanie w dziedzinach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Obecnie kształcimy na kilkunastu różnych kierunkach, w przygotowaniu są kolejne. Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna i rzetelność w prowadzeniu zajęć Mamy nadzieję, że również Państwu umożliwimy uzyskanie atrakcyjnego zawodu i zwiększenie szans na rynku pracy Unii Europejskiej. Utrzymujemy jakość usług na poziomie, który nasi klienci będą uznawali za niedostępny w innych placówkach oświatowych na co potwierdzeniem są nasze rekomendacje. Dbamy o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę słuchaczy kursów. Doskonalimy usługi poprzez współpracę i zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników. Kładziemy nacisk na zatrudnianie i rozwój wysoko wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. Wszyscy pracownicy i klienci są współodpowiedzialni za realizację procesów funkcjonujących w firmie.

Podlaskie Centrum Kształcenia organizuje również szkolenia "in company", na zlecenie zakładów pracy (dla całych grup) w zakresie aktualnych zagadnień ekonomiczno-prawnych zgodnie z programem wspólnie ustalanym do specyfiki przedsiębiorstwa. Firmy starające się zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku muszą zadbać o odpowiedni poziom umiejętności pracowników. Wysoko wykwalifikowana kadra i odpowiednio przeszkoleni pracownicy wpływają bezpośrednio na jakość oferowanych produktów i usług. Podnoszenie kwalifikacji pracowników jest zatem działaniem pozwalającym wzmacniać pozycję przedsiębiorstwa.

Jesteśmy realizatorem projektu „Nauka, zawód, praca – perspektywy dla Podlasia” finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego; polegającym na bezpłatnym przeszkoleniu 45 osób z województwa Podlaskiego na temat ‘Efektywnej sprzedaży’. Współpracujemy z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym w Białymstoku przy organizacji Olimpiad Wiedzy Ekonomicznej.